Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

"Wiemy już jak, wiemy już gdzie". J. Kaczyński o pomnikach ofiar katastrofy smoleńskiej

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 11 listopada 2017 r. o 10:20 Powrót do artykułu
hehe napisał:
antyPO napisał:
undefined napisał:
 hehe " "Wiemy już jak, wiemy już gdzie"J. Kaczyński" Tylko nie wiemy kiedy ? nasz szalony wielki przywódca ,Ojciec narodu,Król Porannej Gwiazdy,„Niezłomny Przywódca Partii, państwa i armii zechce nas zubożyć znacznie  i pozbawic swojego towarzystwa
Marny człowieczku nie tobie oceniać działania wielkich ludzi. Zgłoś się w swojej totalnej oPOzycji na przywódcę- może zostaniesz zauważony. U nich tak jest im ktoś głośniej ujada i warczy ten się liczy.
no,ja też nie lubie pło,ale również pis u,bo ja nikogo nie lubie ,mało tego, za Ossowieckim uważam ,że w IIRP od zarania, rządzą nami subrawcy i świnie,niepozdrawiam pisiego poparanca
 Słusznie, nie potrzebuję twoich niepozdrowień. Z twojej wypowiedzi wynika, że nikogo nie lubisz, nie uważasz, siebie pewnie też. Masz coś z psychiką- ale to normalne dzisiaj. Mamy coraz więcej świrów. Donoszą o nich wszystkie media.Niczyj popapraniec_ czyżby? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tworki, Abramowice i inne tajne ośrodki badawcze już tu nie pomogą. Choroba zawędrowała za daleko i jest nieodwracalna. Jednak izolować trzeba dla dobra kraju. Tego kraju. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wodzu, litości
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anielski orszak niech twa dusze przyjmie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pisi popapraniec napisał:
hehe napisał:
antyPO napisał:
undefined napisał:
  hehe " "Wiemy już jak, wiemy już gdzie"J. Kaczyński" Tylko nie wiemy kiedy ? nasz szalony wielki przywódca ,Ojciec narodu,Król Porannej Gwiazdy,„Niezłomny Przywódca Partii, państwa i armii zechce nas zubożyć znacznie  i pozbawic swojego towarzystwa
Marny człowieczku nie tobie oceniać działania wielkich ludzi. Zgłoś się w swojej totalnej oPOzycji na przywódcę- może zostaniesz zauważony. U nich tak jest im ktoś głośniej ujada i warczy ten się liczy.
no,ja też nie lubie pło,ale również pis u,bo ja nikogo nie lubie ,mało tego, za Ossowieckim uważam ,że w IIRP od zarania, rządzą nami subrawcy i świnie,niepozdrawiam pisiego poparanca
Słusznie, nie potrzebuję twoich niepozdrowień. Z twojej wypowiedzi wynika, że nikogo nie lubisz, nie uważasz, siebie pewnie też. Masz coś z psychiką- ale to normalne dzisiaj. Mamy coraz więcej świrów. Donoszą o nich wszystkie media.Niczyj popapraniec_ czyżby?
 pirer..lony pisi psychoanalityk sie znalazł ,wypad na drzewo glombie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...